Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020


SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA KLAS 4 - 6

"JESIEŃ W OBIEKTYWIE"

 27.09.2013 r.

 

  1. Każdy uczestnik zgłasza do konkursu max trzy zdjęcia wywołane w formacie min 10x15 i dodatkowo na dowolnym nośniku pamięci zewnętrznej (można wysłać na skrzynkę mailową na adresy organizatorów: Patrycja Idzik - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , Elżbieta Hulek - huleke@interia.p).
  2. Zdjęcia należy podpisać: nazwisko i imię autora, klasa oraz tytuł zdjęcia.
  3. Termin dostarczenia zdjęć mija 15 listopada 2013 r.
  4. Zdjęcia nadesłane na konkurs przechodzą na własność organizatora. Organizator zastrzega sobie prawo do bezpłatnej reprodukcji zdjęć na stronie internetowej   zachowaniem praw autorskich w przypadku dalszego ich wykorzystania.

pobierz regulamin


PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ O OGŁASZANYM WCZEŚNIEJ KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM „SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI W SZATACH PÓR ROKU”.

- termin oddawania prac do 31 października