Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020


REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ

NA ROK SZKOLNY 2019/2020

12.02.2019 r.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 10/2019 Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego z dnia 28 stycznia 2019 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym w roku szkolnym 2019/2020 do szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Sędziszów Małopolski:

  • od 25 lutego do 7 marca 2019 r. (do godziny 15:00) Rodzice dzieci realizujących obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne w oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej składają wnioski/zgłoszenia (w przypadku dzieci obwodowych) o kontynuację edukacji w klasie I tej szkoły;
  • od 11 marca (od godz. 13:00) do 18 marca 2019 r. (do godz. 20:00) nastąpi rejestracja w systemie rekrutacji wniosków/zgłoszeń o przyjęcie do klasy I, a od 11 marca do 19 marca 2019 r. (do godz. 15:00) złożenie w szkole podpisanego wniosku/zgłoszenia oraz dokumentów potwierdzających spełnienie kryteriów.

W celu zapisania dziecka do szkoły obwodowej Rodzice wypełniają i składają do dyrektora „zgłoszenie do szkoły obwodowej”. Rodzice mogą zrobić to na dwa sposoby:

Rekrutację kandydatów spoza obwodu prowadzi się na wolne miejsca na „wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły podstawowej” Rodziców złożony do dyrektora najbardziej preferowanej szkoły (wpisanej we wniosku na I miejscu) tzw. szkoły pierwszego wyboru. Rodzice mogą wskazać na wniosku maksymalnie trzy szkoły.

W celu zapisania dziecka do szkoły spoza obwodu rodzice wypełniają i składają do dyrektora „wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły podstawowej” wraz z kompletem załączników potwierdzających spełnianie kryteriów. Rodzice mogą zrobić to na dwa sposoby:

INFORMATOR DOTYCZĄCY WYPEŁNIANIA ZGŁOSZENIA/WNIOSKU

1. WPISZ W WYSZUKIWARCE ADRES STRONY: https://nabor.pcss.pl/sedziszowmalopolski/szkolapodstawowa

2. WYBIERZ NAZWĘ SZKOŁY DO KTÓREJ DO KLASY I SKŁADANE JEST ZGŁOSZENIE/WNIOSEK O PRZYJĘCIE

3. Z GÓRNEGO PASKA WYBIERZ ZAKŁADKĘ: „WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE/WNIOSEK”

4. WYBIERZ ODPOWIEDNIĄ OPCJĘ I POSTĘPUJ ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ W SYSTEMIE (UZUPEŁNIJ DANE DZIECKA, TYP, ZAKOŃCZ)

5. PO NACIŚNIĘCIU PRZYCISKU „ZAPISZ” DANE ZOSTANĄ ZAPISANE W SYSTEMIE. ZOSTANIE NASTĘPNIE WYGENEROWANY DOKUMENT W FORMACIE PDF, KTÓRY NALEŻY POBRAĆ Z SYSTEMU, WYDRUKOWAĆ, PODPISAĆ I ZŁOŻYĆ W PLACÓWCE

SYSTEM AUTOMATYCZNIE GENERUJE IDENTYFIKATOR I HASŁO KTÓRE NALEŻY SOBIE ZAPISAĆ (BĘDZIE POTRZEBNE DO NASTĘPNEGO LOGOWANIA)