Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020


INFORMACJE DOTYCZĄCE UBEZPIECZENIA DZIECI W NASZEJ SZKOLE

ROK SZKOLNY 2018/2019

11.09.2018 r.

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość, tak jak co roku, grupowego ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków dzieci i młodzieży placówek oświatowych za pośrednictwem naszej szkoły.

Ubezpieczenie za pośrednictwem szkoły jest dobrowolne i jest ważne przez cały rok, na terenie całego świata. Oznacza to, że dziecko objęte jest pełną ochroną zarówno w szkole, w domu i na zajęciach pozalekcyjnych, jak i w trakcie wypoczynku podczas wakacji, ferii oraz innych wyjazdów.

Ubezpieczenie obejmuje także uprawianie sportów wyczynowych w klubach sportowych.

Po analizie oferty ubezpieczeń wybrano towarzystwo ubezpieczeniowe AVIVA.

Poniżej zamieszczono warianty ubezpieczenia - do wyboru przez rodzica, jego zakres, zależność między wysokością sumy ubezpieczenia, a wysokością świadczeń przysługujących z tytułu określonego rodzaju zdarzenia losowego oraz Ogólne Warunki Ubezpieczenia.

Każdy rodzic może wybrać dla swojego dziecka dowolny wariant.

Przypominamy, że Rodzice mają możliwość ubezpieczenia swoich dzieci we własnym zakresie, wybierając dowolnego ubezpieczyciela.

OTWÓRZ -->>