POŻEGNANIE KLAS SZÓSTYCH

28.06.2012 r.

„Przed Wami cały świat. Przed Wami nadzieje, niepokoje, niepewność; mozolne szukanie drogi i prawdy na splątanych ścieżkach życia. A przecież nie wystarczy iść, trzeba jeszcze iść we właściwym kierunku”.

Tymi słowami 28. czerwca br. uczniowie klas piątych żegnali się z koleżankamikolegami z klas szóstych.

50 absolwentów naszej szkoły od września rozpocznie naukę w gimnazjach. Na ostatnim spotkaniu w ich obecności była okazja do wspominania dobrych i smutnych chwil spędzonych przez 6 lat w szkole. Uczennice klas piątych nieuniknioną rozłąkę z szóstoklasistami próbowały złagodzić tańcem i wierszem.

Ostatnim elementem pożegnalnego apelu było wręczenie absolwentom symbolicznych BILETÓW DO GIMNAZJUM.

tekst: mgr Elżbieta Kulpicka