Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020


  

POŻEGNANIE KLAS SZÓSTYCH

28.06.2012 r.

„Przed Wami cały świat. Przed Wami nadzieje, niepokoje, niepewność; mozolne szukanie drogi i prawdy na splątanych ścieżkach życia. A przecież nie wystarczy iść, trzeba jeszcze iść we właściwym kierunku”.

Tymi słowami 28. czerwca br. uczniowie klas piątych żegnali się z koleżankamikolegami z klas szóstych.

50 absolwentów naszej szkoły od września rozpocznie naukę w gimnazjach. Na ostatnim spotkaniu w ich obecności była okazja do wspominania dobrych i smutnych chwil spędzonych przez 6 lat w szkole. Uczennice klas piątych nieuniknioną rozłąkę z szóstoklasistami próbowały złagodzić tańcem i wierszem.

Ostatnim elementem pożegnalnego apelu było wręczenie absolwentom symbolicznych BILETÓW DO GIMNAZJUM.

tekst: mgr Elżbieta Kulpicka