Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020


 

 

WALKA O PUCHAR GŁÓWNEGO INSPEKTORA DS. ORLĄT

30.04.2017 r.

  

29 kwietnia liczna grupa Orląt z powiatu ropczycko-sędziszowskiego wzięła udział w szkoleniu, które odbyło się na ropczyckiej strzelnicy. Dzieci pod czujnym okiem strzelców ćwiczyły musztrę, udzielanie pierwszej pomocy oraz wysłuchały krótkiej lekcji na temat broni.

Po instruktarzu i przygotowaniu do zawodów, które były głównym celem spotkania, Orlęta wzięły udział w zawodach strzeleckich. Podczas imprezy młodzi patrioci integrowali się przy ognisku smażąc pyszne kiełbaski.

Na zakończenie Główny Inspektor ds. Orląt pan Jacek Magdoń wręczył Puchary 3 najlepszym strzelcom oraz nagrody dla najlepszych uczniów z każdej szkoły. W naszej szkole najlepszym strzelcem okazał się Jakub Chojnicki z kl. 6a.

GRATULUJEMY!

tekst: mgr Patrycja Idzik