Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020


 

 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016 / 2017

30.06.2017 r.

  

23 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Tradycyjnie rozpoczęło się od Mszy świętej w kościele Miłosierdzia Bożego. Po powrocie miała miejsce uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy 3c pod kierunkiem pani Urszuli Więcek.

Były wiersze, wakacyjne piosenka oraz zasady bezpiecznego zachowania się podczas wakacji.

Po części artystycznej głos zabrał Pan Dyrektor Benedykt Czapka, który podziękował uczniom oraz pracownikom szkoły za całoroczny trud, i przede wszystkim gratulował sukcesów i osiągnięć oraz życzył wspaniałych wakacji.

Następnie nastała ta najważniejsza chwila - wręczenie przez dyrektora szkoły świadectw z wyróżnieniem oraz nagród uczniom klas IV–VI, podziękowań i gratulacji dla rodziców.

Po akademii uczniowie wraz z wychowawcami udali się na spotkania do klas, podczas których rozdano pozostałe świadectwa. Był to czas na wspólne rozmowy i refleksje, wypełniony radością.

Tak więc, kolejny rok szkolny za nami... Chwilami było ciężko, chwilami było zabawnie, jednak każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące. Życzymy więc wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu w rozbudowanej i wyremontowanej szkole, z salą gimnastyczną!