Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020


 

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY ZERÓWEK

30.12.2017 r.

W dniach od 19 do 20 grudnia w naszej szkole odbył się XII „Kiermasz Bożonarodzeniowy”, na którym można było kupić ozdoby świąteczne wykonane przez rodziców i nauczycieli oddziałów przedszkolnych.

Można było kupić ręcznie robione kartki świąteczne, kolorowe choinki, unikatowe ozdoby z papieru, wesołe bałwanki, renifery, świeczniki oraz pachnące cynamonem i imbirem pierniczki. Kiermasz upłynął w przedświątecznej i miłej atmosferze. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele grup oraz dofinansowanie wycieczki. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie stroików i pierników. Jak co roku kiermasz cieszył się dużym zainteresowani.

Tekst: mgr Maria Podgórska