KIERMASZ ŚWIĄTECZNY ZERÓWEK

30.12.2017 r.

W dniach od 19 do 20 grudnia w naszej szkole odbył się XII „Kiermasz Bożonarodzeniowy”, na którym można było kupić ozdoby świąteczne wykonane przez rodziców i nauczycieli oddziałów przedszkolnych.

Można było kupić ręcznie robione kartki świąteczne, kolorowe choinki, unikatowe ozdoby z papieru, wesołe bałwanki, renifery, świeczniki oraz pachnące cynamonem i imbirem pierniczki. Kiermasz upłynął w przedświątecznej i miłej atmosferze. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na cele grup oraz dofinansowanie wycieczki. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie stroików i pierników. Jak co roku kiermasz cieszył się dużym zainteresowani.

Tekst: mgr Maria Podgórska