Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020


 

AWANS ORLĄT NA WYŻSZE STOPNIE ORLĘCE

PODCZAS SPOTKANIA OPŁATKOWEGO

20.12.2017 r.

18 grudnia w MGOK w Sędziszowie Małopolskim odbyło się spotkanie wigilijne zorganizowane przez JS2051 im. mjr Władysława Rudolfa Wilka w Sędziszowie Małopolskim.

Podczas spotkania dowódca Jednostki st. chor. Bartłomiej Feret podsumował mijający rok przypominając najważniejsze wydarzenia w 2017 roku, m.in.: wycieczka do Wilna, otwarcie pierwszej na Podkarpaciu Komendy Powiatowej Związku Strzeleckiego w Sędziszowie Młp. Następnie dokonano wręczenia awansów na wyższe stopnie strzeleckie i orlęce. Z naszej szkoły awanse otrzymali uczniowie:

Starsze Orlę Nikodem Idzik – na stopień Patrolowy

Orlę Amelia Idzik – na stopień Starsze Orlę

Orlę Magdalena Grabowy – na stopień Starsze Orlę

Orlę Kamil Kozarski – na stopień Starsze Orlę

GRATULUJEMY AWANSÓW!!!

W spotkaniu wzięli też udział przedstawiciele duchowieństwa, parlamentarzyści, przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, a także dyrektorzy szkół i instytucji z terenu powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Po świąteczno-noworocznych życzeniach oraz wspólnym łamaniu się opłatkiem posłuchaliśmy kolęd m.in. w wykonaniu naszych uczennic – Marleny Przywar i Kingi Rokosz, po czym wszyscy zasiedliśmy do wieczerzy wigilijnej.

Tekst: mgr Patrycja Idzik