Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020


 

"KARTKA BOŻONARODZENIOWA"

KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

20.12.2017 r.

Każdego roku w naszej szkole odbywa się konkurs grafiki komputerowej pt. „Kartka Bożonarodzeniowa”.

Organizatorami konkursu były: p. Urszula Kania-Wiater, p. Elżbieta Hulek, p. Patrycja Idzik. W tym roku wzięło w nim udział 36 uczniów. Celem konkursu było: ujawnianie i rozwijanie talentów informatycznych oraz kultywowanie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia poprzez ukazywanie piękna świąt w formach technik komputerowych.

Klasy młodsze wykazały się dużą znajomością programu graficznego - Paint a ich prace były ciekawe, przemyślane i wykonane z dużym zaangażowaniem. Na „Kartkach Bożonarodzeniowych” dominowała tematyka świąteczna m.in.: szopka, choinka, prezenty.

Klasy starsze, wykonały animacje komputerowe m.in. w programie Logomocja – Edytor Postaci, było również kilka prac wykonanych w programie Paint. Prace uczniów wykonane były samodzielnie, pełne ciekawych pomysłów. Komisja konkursowa wyróżniła najciekawsze prace uczniów. Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i upominki.

Życzymy uczniom naszej szkoły dalszych sukcesów w konkursach.

Tekst: mgr Urszula Kania-Wiater