Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020


 

PRZEDŚWIĄTECZNE AKCJE SZKOLNEGO KOŁA CARITAS

20.12.2017 r.

W tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia odwiedziliśmy Dom Dziecka w Strzyżowie.

Podarowaliśmy wychowankom szopkę, 25 paczek ze słodyczami, a także zabawki, przybory szkolne i artykuły do higieny osobistej. Były życzenia świąteczno–noworoczne od całej naszej społeczności szkolnej. Swoją wizytą sprawiliśmy wychowankom wiele radości.

Corocznym zwyczajem, również w bieżącym roku, przed świętami członkowie Szkolnego Koła Caritas wraz z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego udali się do domów osób samotnych z pobliskiego osiedla. Osobom tym zostały podarowane kartki z życzeniami wykonane przez uczniów i ozdoby świąteczne.

Przygotowaliśmy również paczki żywnościowe dla dwóch rodzin.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w naszych działaniach.

Tekst: mgr Krystyna Bieniek