WERONIKA KOZIARA WYRÓŻNIONA

W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE LITERACKIEJ TWÓRCZOŚCI

DZIECI I MŁODZIEŻY IM. WANDY CHOTOMSKIEJ

24.04.2018 r.

Uczennica klasy 6b, Weronika Koziara, oczarowała trzynastoosobową komisję Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży w Słupsku opowiadaniem pt. „Siostry”, w którym wykazała się bogactwem wyobraźni, wrażliwością, świeżością spojrzenia na otaczający świat i świadomością języka, pozwalającą „zebrać rozsypane myśli”.

Hasło tegorocznej edycji konkursu brzmiało: „Słowo jak witraż duszy” i sugestywnie oddało emocje zawarte w opowiadaniu Weroniki, skoro jej praca została wyróżniona spośród 8195 innych.

Gratulujemy, Weroniko, i jesteśmy przekonani, że to nie jest Twój ostatni sukces literacki. PowodzeniaUśmiech

Opowiadanie Weroniki --->> PRZECZYTAJ

tekst: mgr Elżbieta Kulpicka