Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020


 

GRA TERENOWA DLA ORLĄT - "BLIŻEJ DO NIEPODLEGŁEJ"

 24.04.2018 r.

Zbliżając się do 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę, Orlęta - patrolowy Marcel Przywarapatrolowy Nikodem Idzik zorganizowali dla swoich młodszych kolegów Grę Terenową, której celem było, oprócz zabawy, przybliżyć historię i losy bohaterów walczących za Ojczyznę.

„20.04.2018 nasi starsi koledzy - patrolowy Marcel i patrolowy Nikodem, zorganizowali dla nas - Orląt grę terenową. Było super. Polegała ona na odnalezieniu 6 kopert, w których były pytania oraz kolejne instrukcje dotyczące trasy gry. Najpierw byliśmy w księgarni, potem w piekarni, kiosku, Lewiatanie i na końcu w przedszkolu. Mieliśmy też zrobić grupowe zdjęcie w terenie. Gdy wróciliśmy do szkoły czekał na nas poczęstunek - napoje, popcorn, paluszki. Następnie grupami odpowiadaliśmy na pytania związane z historią Polski i Orląt. Na końcu, po zliczeniu punktów było rozdanie nagród.

Niestety tym razem nie udało nam się wygrać, ale i tak byliśmy zadowoleni.”

Starsze Orlę - Amelia Idzik