Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020



GRONO PEDAGOGICZNE


Dyrektor szkoły: mgr Benedykt Czapka – historia i społeczeństwo

Wicedyrektor: mgr Elżbieta Bąkowska - matematyka

lic. Ewelina Bal - język francuski

mgr Elżbieta Baran - edukacja wczesnoszkolna

mgr Magdalena Bezara - wychowanie przedszkolne

mgr Krystyna Bieniek - edukacja wczesnoszkolna

mgr Katarzyna Brzostowska - świetlica szkolna

mgr Anna Czyż - matematyka

mgr Nikodema Dąbek / mgr Sylwia Skóra - pedagog szkolny

mgr Agata Dąbrowska - świetlica szkolna, zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

mgr Dumara Łukasz - język angielski

mgr Renata Fiśkiewicz - edukacja wczesnoszkolna

mgr Jacek Flis - geografia

mgr Gerard Ganczarski - muzyka

mgr Elżbieta Hulek - matematyka, informatyka

mgr Patrycja Idzik - technika, plastyka, informatyka, zajęcia komputerowe

mgr Urszula Kania-Wiater - przyroda, zajęcia komputerowe

mgr Ewa Kmieć - edukacja wczesnoszkolna

mgr Agnieszka Kuc - historia, wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie

mgr Elżbieta Kulpicka - język polski

mgr Agnieszka Magryś - edukacja wczesnoszkolna

mgr Lidia Marć-Ilasz - edukacja wczesnoszkolna

mgr Małgorzata Młocek - język angielski

mgr Anna Paściak - język polski

mgr Teresa Patro - religia

mgr Ewa Piwowar - wychowanie fizyczne

mgr Anna Podgórska - wychowanie przedszkolne

mgr Maria Podgórska - wychowanie przedszkolne

mgr Alicja Przybyłowska - język polski

mgr Bogusława Rembisz - edukacja wczesnoszkolna

mgr Magdalena Skoczek - wychowanie fizyczne

mgr Lidia Sroka - biologia, chemia

ks. mgr Andrzej Szpaczyński - religia

mgr Marta Śledziona - doradztwo zawodowe

Agata Tabaczyńska-Mazan - język angielski

mgr Katarzyna Urban - zajęcia rewalidacyjne

mgr Urszula Więcek - biblioteka szkolna

mgr Katarzyna Wołos - zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

mgr Katarzyna Wołos - świetlica szkolna

mgr Henryk Zięba - fizyka



PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI


mgr Agnieszka Worowska 

Bernadeta Saj

Bogusława Więcek

Małgorzata Ogorzałek

Dorota Piwowar

Krzysztof Więcek

Halina Placek

Izabella Opiela

Adam Hulek