Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020



OSIĄGNIĘCIA - KONKURSY

rok szkolny 2009 / 2010 

 

LP.

NAZWA KONKURSU

RODZAJ ZAWODÓW 

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUNOWIE

1.

22.10.2009 r. 

I stopień - ETAP SZKOLNY

INTERDYSCYPLINARNY

KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

Do etapu rejonowego

zakwalifikowały się:

Aleksandra Bochnak - 6a

Weronika Wiktor - 6b

mgr E. Bąkowska

mgr E. Hulek

mgr U. Kania-Wiater

2.

23.10.2009 r.

I stopień - ETAP SZKOLNY

INTERDYSCYPLINARNY

KONKURS HUMANISTYCZNY

Do etapu rejonowego

zakwalifikowały się:

Aleksandra Bochnak - 6a

Karolina Trela - 6a

Gabriela Urban - 6b

mgr E. Kulpicka

mgr A. Przybyłowska

3.

29.10.2009 r.

SZKOLNY KONKURS

LITERACKO - PLASTYCZNY

"JESIEŃ"

NAGRODZENI W KATEGORII:

RECYTACJA

I miejsce - Adrianna Gnacek kl. IV a

II miejsce - Marlena Wójcik kl. IV a

III miejsce - Daria Warzocha kl. IV b

Natalia Oleś kl. IV a

PRACA LITERACKA

I miejsce - Zuzanna Medygrał kl. V a

II miejsce - Jakub Chorąży kl. IV a

III miejsce - Natalia Oleś kl. IV a

PRACA PLASTYCZNA

wyróżnienia:

Karolina Kozek kl. VI b

Marcin Kozek kl. IV a

Bartłomiej Pazdan kl. V b

Aleksandra Bochnak kl. VI a

mgr E. Kulpicka

mgr A. Przybyłowska

4.

27.11.2009 r. 

II stopień - ETAP REJNOWY

INTERDYSCYPLINARNY

KONKURS HUMANISTYCZNY

Do etapu wojewódzkiego

zakwalifikowały się:

Aleksandra Bochnak - 6a

Gabriela Urban - 6b

mgr E. Kulpicka

mgr A. Przybyłowska

5.

27.11.2009 r.

Wyniki konkursu:

"WYBIERAM ZDROWIE, RADOŚĆ, DOBRO"

NAGRODZENI UCZNIOWIE: 

Bartłomiej Kozek - 1b

Michał Jaworek - 1b

Klaudia Świder - 2b

Patrycja Irzyk - 3b

Patrycja Cisek - 3a

Gabriela Pieja - 3b

Daria Idzik - 4b

Aleksandra Bochnak - 6a

Elwira Bochnak - 6a

Aleksandra Cisek - 6a

mgr N. Dąbek

6.

04.12.2009 r. 

II stopień - ETAP REJONOWY

INTERDYSCYPLINARNY

KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

Do etapu wojewódzkiego

zakwalifikowała się:

Aleksandra Bochnak - 6a

mgr E. Hulek

mgr U. Kania-Wiater

7.

18.12.2009 r. 

SZKOLNY KONKURS

LITERACKO - PLASTYCZNY - RECYTATORSKI

"ZIMA"

NAGRODZENI W KATEGORII:

RECYTACJA

klasy IV:

I miejsce - Anita Kluk IV a

wyróżnienia:

Adrianna Gnacek IVa

Martyna Idzik IVb

Karolina Stręk IVb

Daria Idzik IVb

klasy V:

I miejsce - Alicja Serafin V b

wyróżnienia:

Piotr Zuba V b

Joanna Daniel V b

klasy VI:

wyróżnienie:

Elwira Bochnak VI a 

PRACA LITERACKA

I miejsce - Gabriela Urban VIb

II miejsce - Wojciech Sroka Vb

III miejsce - Paulina Róg Vb

PRACA PLASTYCZNA

Katarzyna Kania VI b

Marcin Kozek IVa

Karolina Kozek VI b

mgr E. Kulpicka

mgr A. Przybyłowska

8.

08.01.2010 r. 

II ETAP - REJONOWY

Ogólnopolski Konkurs Historyczny

"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

Do etapu wojewódzkiego

zakwalifikowały się:

Karolina Trela - 6a

Patrycja Malska - 6b

mgr B. Czapka

9.

30.01.2010 r.

III stopień - ETAP WOJEWÓDZKI

INTERDYSCYPLINARNY

KONKURS HUMANISTYCZNY

FINALISTKI

Aleksandra Bochnak - 6a

Gabriela Urban - 6b

mgr E. Kulpicka

mgr A. Przybyłowska

10.

05.02.2010 r. 

III stopień - ETAP WOJEWÓDZKI

INTERDYSCYPLINARNY

KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

LAUREATKA

Aleksandra Bochnak - 6a

mgr E. Hulek

mgr U. Kania-Wiater

11.

15.02.2010 r. 

KONKURS PLASTYCZNY

"MOJA MAŁA OJCZYZNA"

ORGANIZOWANY PRZEZ

RADĘ POWIATU

ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKIEGO

WYRÓŻNIENIA:

Roksana Rak – 5a

Patrycja Cisek – 3a

Kinga Jaworek – 5b

mgr P. Idzik

11.

19.03.2010 r. 

III ETAP - WOJEWÓDZKI

Ogólnopolski Konkurs Historyczny

"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"

LAUREATKA

Karolina Trela - 6a

mgr B. Czapka

12.

18.04.2010 r.

ETAP GMINNY

TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Klasyfikacja drużynowa: 

I miejsce - SP 3 Sędziszów Młp.

(Dawid Wiater, Zuzanna Medygrał, Michał Majka)

Klasyfikacja indywidualna:

I miejsce - Dawid Wiater

II miejsce - Zuzanna Medygrał

III miejsce - Michał Majka

mgr P. Idzik

mgr E. Piwowar

13.

30.04.2010 r. 

ETAP POWIATOWY

TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Klasyfikacja drużynowa: 

II miejsce - SP 3 Sędziszów Młp.

(Dawid Wiater, Zuzanna Medygrał, Michał Majka)

Klasyfikacja indywidualna:

II miejsce - Dawid Wiater

mgr P. Idzik

mgr E. Piwowar