Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020



OSIĄGNIĘCIA - KONKURSY

rok szkolny 2008 / 2009 

 

LP.

NAZWA KONKURSU

RODZAJ ZAWODÓW

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUNOWIE

1.

09.2008 r.

GMINNE

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE

BIEG NA 600 m

I miejsce - Dominika Sado 

SKOK W DAL

II miejsce - Krzysztof Doroba

BIEG NA 1000 m

III miejsce - Damian Longosz

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

III miejsce - Daniela Wesołowska 

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

2.

09.2008 r.

POWIATOWE

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W LEKKIEJ ATLETYCE 

SKOK W DAL

VI miejsce - Krzysztof Doroba

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

III miejsce - Daniela Wesołowska

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

3.

09.2008 r.

GMINNE

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

bieg na 500 m w kateg. kl. III-IV

I miejsce - Anna Drozd

 bieg na 1000 m

I miejsce - Bartłomiej Kubik

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar 

4.

09.2008 r.

GMINNE

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 

I miejsce - SZTAFETA CHŁOPCÓW 

III miejsce - SZTAFETA DZIEWCZĄT

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

5.

10.2008 r.

POWIATOWE

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

bieg na 500 m w kateg. kl. III-IV

VI miejsce - Anna Drozd 

bieg na 1000 m

VII miejsce - Bartłomiej Kubik

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

6.

17.10.2008 r. 

Międzynarodowy Konkurs

Test Historia Plus - 2 Edycja

OxfordEducational International - London

Wyniki poznamy w styczniu.

mgr W. Sala

mgr B. Czapka

7.

24.10.2008 r.

POWIATOWE

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

I miejsce - SZTAFETA CHŁOPCÓW

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

8.

24.10.2008 r.

Międzynarodowy Konkurs

Test Biologia Plus - 2 Edycja

OxfordEducational International - London

LAUREAT IV STOPNIA:

Aleksandra Bochnak kl. V a

mgr U. Kania-Wiater

9.

28.10.2008 r.

I stopień - ETAP SZKOLNY

INTERDYSCYPLINARNY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W konkursie udział wzięło 24 uczniów.

A. Tabaczyńska-Mazan

Ł. Dumara

10.

Konkurs

LITERATURA i DZIECI: KOLORY PRZYJAŹNI

07.10.2008 r.

Eliminacje środowiskowe

09.10.2008 r.

Eliminacje rejonowe

30.10.2008 r.

Wojewódzki finał konkursu

Eliminacje środowiskowe

NAGRODA - Dominika Sado

Eliminacje rejonowe

I MIEJSCE - Dominika Sado

Wojewódzki finał konkursu

V MIEJSCE - Dominika Sado

mgr E. Kulpicka

11.

31.10.2008 r.

SZKOLNY KONKURS

LITERACKO - PLASTYCZNY "JESIEŃ"

NAGRODZENI W KATEGORII:

POEZJA

Katarzyna Drozd - kl. VI b

Elwira Bochnak - kl. V a

Jakub Antończak - kl. IVa

WYRÓŻNIONE

PRACE PLASTYCZNE

Jakub Chorąży - kl. III a

Marlena Wójcik - kl. III a

Michał Lazarowicz - kl. III a

Natalia Oleś - kl. III a

Aleksandra Pięta - kl. III a

Adrianna Róg - kl. V a

Klaudia Lewkowicz - kl. V b

mgr E. Kulpicka

mgr A. Przybyłowska

12.

31.10.2008 r.

Międzynarodowy Konkurs

Test OXFORD Plus -12 Edycja EnglishPlus

OxfordEducational International - London

LAUREAT IV STOPNIA:

Klaudia Lewkowicz kl. V b

A. Tabaczyńska-Mazan

Ł. Dumara

13.

06.11.2008 r.

Wyniki konkursu:

"ALKOHOL SZCZĘŚCIA NIE DAJE"

NAGRODZENI UCZNIOWIE:

Oliwia Zima kl. I a

Sebastian Mastej kl. I a

Justyna Nycz kl. I b

Natalia Sadowska kl. III b

Zuzanna Medygrał kl. IV a

Diana Jamróz kl. V b

Joanna Sadowska kl. VI a

Aneta Szczepan kl. VI b

mgr Nikodema Dąbek

14.

07.11.2008 r.

Międzynarodowy Konkurs

Test MATEMATYKA Plus  10 Edycja

OxfordEducational International - London

LAUREACI IV STOPNIA:

Weronika Czółno kl. IV a

Dominik Kaznecki kl. IV b

Aleksandra Bochnak kl. V a

Filip Kloc VI b

LAUREACI V STOPNIA:

Aleksandra Cisek kl. V a

Dominika Sado kl. VI b

mgr E. Bąkowska

mgr E. Hulek

15.

08.11.2008 r.

GMINNE ZAWODY

MINI PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

II miejsce

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

16.

XI 2008 r.

GMINNE ZAWODY

MINI PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

I miejsce

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

17.

15.11.2008 r.

POWIATOWE ZAWODY

MINI PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT

III miejsce

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

18.

19.11.2008 r.

GMINNY KONKURS

„RAZEM BEZPIECZNIEJ”

pod hasłem: „I TY MOŻESZ POMÓC”

UCZESTNIK – szkolny finalista

Damian Longosz

mgr P. Idzik

19.

29.11.2008 r. 

GMINNE ZAWODY

PIŁKA NOŻNA HALOWA CHŁOPCÓW

III miejsce - CHŁOPCY kl. V

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

20.

03.12.2008 r.

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

„LEŚNE OPOWIEŚCI”

NAGRODZENI UCZNIOWIE:

w kategorii I /klasy ”0”/

II miejsce - Jakub Przywara

WYRÓŻNIENI: 

Kategoria II /klasy I-III/

Emilia Chorąży - kl. I b

Patryk Drozd - kl. III a

Kategoria III /klasy IV-VI/

Aleksandra Bochnak - kl. V a

Wychowawcy klas młodszych

oraz

mgr P. Idzik

mgr D. Kozińska

21.

06.12.2008 r.

GMINNY TURNIEJ

PIŁKA NOŻNA HALOWA CHŁOPCÓW

I miejsce - CHŁOPCY kl. VI

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

22.

13.12.2008 r.

POWIATOWY TURNIEJ

PIŁKA NOŻNA HALOWA CHŁOPCÓW

II miejsce - CHŁOPCY kl. VI

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

23.

17.12.2008 r.

SZKOLNY KONKURS

LITERACKO - PLASTYCZNY "ZIMA" 

WYRÓŻNIENIA

Prace literackie:

A. Szczepan - 6b

A. Bochnak - 5a

Z. Medygrał - 4a

J. Kuczek - 4a

A. Serafin - 4b

M. Szymańska - 4a

I. Polek - 4a

Prace plastyczne: 

M. Sikora - 5a

R. Barciński - 4a

P. Róg - 4b

B. Pazdan - 4b

mgr E. Kulpicka

mgr A. Przybyłowska

24.

10.01.2009 r.

GMINNY DRUŻYNOWY TURNIEJ

TENIS STOŁOWY

II miejsce - CHŁOPCY

Damian Longosz

Bartłomiej Żuczek

V miejsce - DZIEWCZYNKI

Katarzyna Śliwa

Anna Pazdan

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

25.

13.01.2009 r.

I stopień - ETAP SZKOLNY

INTERDYSCYPLINARNY

KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

Do etapu wojewódzkiego

zakwalifikowała się:

Patrycja Wątroba - 6a

mgr E. Bąkowska

mgr U. Kania-Wiater

26.

17.01.2009 r.

GMINNY TURNIEJ

MINI KOSZYKÓWKA

II miejsce - DZIEWCZYNKI

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

27.

20.01.2009 r.

I stopień - ETAP SZKOLNY

INTERDYSCYPLINARNY KONKURS HUMANISTYCZNY

Do etapu wojewódzkiego

zakwalifikowały się:

Paulina Kliś - 6a

Sylwia Samkowska - 6a

Aneta Szczepan - 6b

Karolina Trela - 5a

mgr E. Kulpicka

mgr A. Przybyłowska

26.

24.01.2009 r.

GMINNY TURNIEJ

MINI KOSZYKÓWKA

I miejsce - CHŁOPCY

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

28.

28.01.2009 r.

POWIATOWY TURNIEJ

MINI KOSZYKÓWKA

I miejsce - CHŁOPCY

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

29.

31.01.2009 r.

GMINNY TURNIEJ

SIATKÓWKA

II miejsce - CHŁOPCY

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

30.

20.02.2009 r.

GMINNY INDYWIDUALNY TURNIEJ

TENIS STOŁOWY

klasy I-III

II miejsce - Weronika Piwowar

klasy VI

VI miejsce - Anna Pazdan

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

31.

21.02.2009 r.

GMINNY INDYWIDUALNY TURNIEJ

TENIS STOŁOWY

klasy I-III

I miejsce - Patryk Kaczmarek

klasy IV

V miejsce - Michał Majka

klasy V

III miejsce - Fabian Felon

klasy VI

V miejsce - Damian Longosz

Bartłomiej Żuczek

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

32.

26.02.2009 r.

III GMINNY KONKURS HISTORYCZNY

„Z kart historii Ziemi Sędziszowskiej”

Klasyfikacja szkół:

V miejsce - SP 3 Sędziszów Młp.

Klasyfikacja indywidualna:

V miejsce – Aneta Szczepan

X miejsce - Dominika Sado

XVIII miejsce - Paulina Kliś

mgr Wojciech Sala

32.

14.03.2009 r.

II stopień - ETAP WOJEWÓDZKI

INTERDYSCYPLINARNY

KONKURS MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

FINALISTA 

Patrycja Wątroba - 6a

mgr E. Bąkowska

mgr U. Kania-Wiater

32.

25.03.2009 r.

GMINNE ELIMINACJE

Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej OTWP

II miejsce - Aleksandra Bochnak

mgr P. Idzik

33.

21.04.2009 r.

ETAP GMINNY

TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Klasyfikacja drużynowa:

I miejsce - SP 3 Sędziszów Młp.

(Damian Longosz, Bartłomiej Kubik, Dawid Wiater)

Klasyfikacja indywidualna:

I miejsce - Damian Longosz

II miejsce - Bartłomiej Kubik

mgr P. Idzik

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

34.

25.04.2009 r.

ETAP POWIATOWY

TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Klasyfikacja drużynowa:

I miejsce - SP 3 Sędziszów Młp.

(Damian Longosz, Bartłomiej Kubik, Dawid Wiater)

Klasyfikacja indywidualna:

III miejsce - Bartłomiej Kubik

mgr P. Idzik

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

35.

V 2009 r.

X SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

MISTRZOWIE ORTOGRAFII

2009 roku:

Weronika Bryk - kl. I a

Anna Czapka - kl. I b

Filip Drwal - kl. II a

Inga Paśko - kl. II b

Adrianna Gnacek - kl. III a

Daria Warzocha - kl. III b

mgr E. Kmieć