Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020



OSIĄGNIĘCIA - KONKURSY

rok szkolny 2007 / 2008 

 

LP.

NAZWA KONKURSU

RODZAJ ZAWODÓW

OSIĄGNIĘCIA

OPIEKUNOWIE

1.

IX 2007 r.

GMINNE

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

SKOK W DAL

Dominika Górz (VIb) - II miejsce

Michał Kopala (VIa) - III miejsce

BIEG NA 60 m

Karolina Bartosz (VIb) - I miejsce

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ

Sylwia Jakubek (VIb) - I m.

Aleksandra Przybek (VIa) - I m.

BIEG NA 1000 m

Waldemar Stawiński (VIb) - II m.

Konrad Szela (VIb) - III m.

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

2.

28.09.2007 r.

CAŁA POLSKA BIEGA

Klasy IV - dziewczęta

II m. - Agnieszka Drozd (IVb)

III m. - Wiktoria Osztraicher (IVb)

Klasy IV - chłopcy

II m. - Bartłomiej Posłuszny (IVa)

III m. - Dariusz Januś (IV b)

Klasy V - dziewczęta

I m. - Katarzyna Śliwa (Vb)

II m. - Judyta Kowalska (Vb)

III m. - Dominika Sado (Vb)

Klasy V - chłopcy

I m. - Jakub Makuch (Va)

II m. - Damian Longosz (Va)

III m. - Bartłomiej Kubik (Va)

Klasy VI - dziewczęta

I m. - Anna Róg (VIa)

II m. - Anna Kazior (VIa)

Klasy VI - chłopcy

I m. – Waldemar Stawiński (VI b)

II m. - Konrad Szela (VIb)

III m. - Oskar Ćwiczak (VIa)

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

3.

01.10.2007 r.

GMINNE

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

III miejsce - Waldemar Stawiński (VIb)

VIII miejsce - Konrad Szela (VIb)

 mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

4.

10.10.2007 r.

POWIATOWE

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

IV miejsce - Waldemar Stawiński (VIb)

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

5.

13.10.2007 r.

MINI PIŁKA NOŻNA

ROZGRYWKI GMINNE

I MIEJSCE

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

6.

15.10.2007 r.

KONKURS FOTOGRAFICZNY:

"MÓJ PUPIL W OBIEKTYWIE"

I MIEJSCE - ANNA KAZIOR kl. VI a

II MIEJSCE - ANNA RÓG kl. VI a

III MIEJSCE - ZUZANNA MEDYGRAŁ kl. III a

OPIEKUNOWIE SU:

mgr P. Idzik

mgr E. Hulek

mgr K. Szarek

7.

17.10.2007 r.

GMINNE

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 

10 x 800 m

II miejsce - DZIEWCZĘTA z kl. IV-VI

10 x 800 m

II miejsce - CHŁOPCY z kl. IV-VI

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

8.

17.10.2007 r.

SZKOLNY KONKURS

NA IMIĘ DLA SZKOLNYCH ŻÓŁWI

Konkurs wygrała klasa IV b

Wybrano imiona: "Tasia" i "Czesio"

mgr U. Kania - Wiater

9.

18.10.2007 r.

INTERDYSCYPLINARNY

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się:

ALEKSANDRA DĄBROWSKA

BERENIKA MAZAN

A. Tabaczyńska-Mazan

Ł. Dumara

10.

24.10.2007 r.

INTERDYSCYPLINARNY KONKURS

MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZY

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:

MATEUSZ KOZEK

ANNA KAZIOR

ADRIAN BEDNARZ

mgr E. Bąkowska

mgr E. Hulek

mgr U. Kania - Wiater

11.

25.10. - 06.12.2007 r.

POECI I PISARZE DZIECIOM

CZTERY PORY ROKU "JESIEŃ"

W konkursie poetyckim do etapu gminnego zostali zakwalifikowani:

KONRAD GNACEK - kl. Ib

KINGA JAWOREK - kl. IIIb

DOMINIKA SADO - kl. Vb

MARTA MATYKOWSKA - kl. VIb

W konkursie poetyckim do etapu powiatowego zostali zakwalifikowani:

KONRAD GNACEK - kl. Ib

DOMINIKA SADO - kl. Vb

W konkursie poetyckim do etapu wojewódzkiego została zakwalifikowana:

DOMINIKA SADO - kl. Vb

W konkursie poetyckim 6.12.07 w etapie wojewódzkim została wyróżniona:

DOMINIKA SADO - kl. Vb

mgr Elżbieta Baran

mgr Bogusława Rembisz

mgr E. Kulpicka

mgr A. Przybyłowska 

12.

6.10.2007 r.

KONKURS INFORMATYCZNY

"BÓBR"

 Najwyższe noty spośród 8 uczniów klas VI uzyskali:

MATEUSZ KOZEK

ALEKSANDRA KUC

mgr E. Hulek

mgr P. Idzik

13.

31.10.2007 r.

Międzynarodowy konkurs językowy TESTOXFORDPLUS 10 edycja

OXFORDEDUCATIONAL English Plus 

Udział wzięło 34 uczniów.

Wyniki poznamy w styczniu.

A. Tabaczyńska-Mazan

Ł. Dumara

14.

07.11.2007 r.

INTERDYSCYPLINARNY

KONKURS HUMANISTYCZNY

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:

DOMINIKA GÓRZ

MATEUSZ KOZEK

BARTOSZ GNACEK

JAN PAŚKO

ANNA KAZIOR

mgr E. Kulpicka

mgr A. Przybyłowska

mgr W. Sala

15.

09.11.2007 r.

Międzynarodowy Test OXFORD Plus 8 edycja

Test MATEMATYKA Plus

Udział wzięło 50 uczniów.

Wyniki poznamy w styczniu.

mgr E. Hulek

mgr E. Bąkowska

16.

Literacko - plastyczny szkolny konkurs:

"CZTERY PORY ROKU"

JESIEŃ, ZIMA, WIOSNA, LATO

Bardzo duża grupa uczniów bierze udział

w konkursach i zdobywa czołowe miejsca.

mgr E. Kulpicka

mgr A. Przybyłowska

17.

12.11.2007 r.

SZKOLNY

KONKURS PATRIOTYCZNY

CZĘŚĆ HISTORYCZNA:

I m. – Waldemar Stawiński (VIb)

II m. – Aleksandra Kuc (VIa)

III m. – Anna Kazior (VIa)

CZĘŚĆ PLASTYCZNA:

I m. – Wiktoria Zima (Va)

II m. – Dominika Sado (Vb)

III m. – Martyna Kolebuk (VIb)

mgr W. Sala

18.

10.11.2007 r.

MINI PIŁKA NOŻNA

ROZGRYWKI POWIATOWE

UCZNIOWIE WYWALCZYLI TYTUŁ

"MISTRZA POWIATU"

SKŁAD DRUŻYNY:

1. Michał Kopala - atak

2. Jakub Makuch - atak

3. Tymoteusz Draus - pomoc

4. Piotr Żurad - obrona

5. Oskar Ćwiczak - bramkarz

6. Łukasz Skiba - rezerwa

7. Adrian Bąkowski - rezerwa

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

19.

listopad 2007 r.

KONKURS PLASTYCZNY

"MÓJ PRZYJACIEL MIŚ"

PRACE NAGRODZONE:

Dominika Kubas (Ib)

Gabriela Pieja (Ib)

Simona Opiela (Ib)

Natalia Drozdowska (IIb)

Roksana Rak (IIIa)

Piotr Zuba (IIIb)

mgr K. Szarek

20.

17.11.2007 r.

MINI PIŁKA RĘCZNA

ROZGRYWKI GMINNE

III miejsce - DZIEWCZYNKI

IV miejsce - CHŁOPCY

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

21.

listopad/grudzień 2007 r.

 MINI PIŁKA SIATKOWA

24.11.2007 r.

II miejsce w gminie - DZIEWCZYNKI

01.12.2007 r.

IV miejsce w gminie - CHŁOPCY

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

22.

grudzień 2007 r.

KONKURS NA:

  • najciekawsze życzenia świąteczne
  • najładniejszy stroik bożonarodzeniowy

NAJCIEKAWSZE ŻYCZENIA:

PRACE NAGRODZONE:

Dominika Dyło – kl. 5b

Katarzyna Majka – kl. 5a

Monika Ciżmar – kl. 5b

Damian Strzępa – kl. 6b

Sławomir Lech – kl. 6b

NAJŁADNIEJSZY STROIK:

I MIEJSCE - Anna Brzoszko kl. 6a

II MIEJSCE - Anna Pazdan kl. 5a

III MIEJSCE - Adrianna Róg kl. 4a

OPIEKUNOWIE SU:

mgr E. Hulek

mgr K. Szarek

mgr P. Idzik 

23.

W roku 2007 w rywalizacji sportowej nasza szkoła zdobyła

II MIEJSCE w gminie,

tuż za SP z Czarnej Sędziszowskiej, otrzymaliśmy w nagrodę puchar i trzy piłki.

24.

30 stycznia 2008 roku

SZKOLNY

KONKURS KOLĘD

ODDZIAŁ „ O ”

WYRÓŻNIENIE:

Andżelika Kosydar

Alicja Kielar

Gabriela Tyrka

Patrycja Posłuszny

Julia Kania

Beata Róg

KLASY I-III

I MIEJSCE:

Ola Kruczek

Dominik Kaznecki

Kinga Jaworek

Dawid Rataj

Iwona Sękowska

Wojciech Sroka

II MIEJSCE - Aneta Ziobro

III MIEJSCE - Anita Kluk

 KLASY IV-VI

I MIEJSCE:

Ola Weber

Kasia Grabiec

II MIEJSCE:

Karolina Bartosz

Dominika Górz

Ewelina Kaznecka

Paulina Połeć

Aleksandra Przywara

III MIEJSCE:

Olga Urbańska

mgr s. Marta Gryczka

25.

styczeń 2008 r.

Literacko - plastyczny szkolny konkurs:

"CZTERY PORY ROKU" ZIMA

NAGRODZONE PRACE LITERACKIE:

Anna Róg - 6a

Ola Bochnak - 4a

Aneta Szczepan – kl. 5b

WYRÓŻNIENIE:

Mateusz Pająk - 6a

NAGRODZONE PRACE PLASTYCZNE:

Anna Drapała - 6a

Kinga Bizon - 6a

Ola Przybek - 6a

mgr E. Kulpicka

mgr A. Przybyłowska

26.

02.02.2008 r. - dziewczynki

09.02.2008 r. - chłopcy 

MINI KOSZYKÓWKA

chłopcy i dziewczynki

II miejsce w gminie

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

27.

16.02.2008 r.

ETAP WOJEWÓDZKI

INTERDYSCYPLINARNY

KONKURS HUMANISTYCZNY

FINALISTA

Jan Paśko - kl. VI a

mgr E. Kulpicka

mgr A. Przybyłowska

mgr W. Sala

28.

23.02.2008 r.

ETAP WOJEWÓDZKI

INTERDYSCYPLINARNY

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO  

UCZESTNICY:

Berenika Mazan - 34 pkt.

Aleksandra Dąbrowska - 29 pkt.

A. Tabaczyńska-Mazan

Ł. Dumara

29.

23 lutego 2008 r.

TENIS STOŁOWY - drużynowy

CHŁOPCY I DZIEWCZYNKI

II MIEJSCE w GMINIE

Patrycja Krzeszowiak

Karolina Bartosz

Piotr Żurad

Konrad Wiktor

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

30.

27 lutego 2008 r.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY

"EKO - PLANETA"

W konkursie udział wzięło 35 uczniów z klas IV-VI.

Uczniowie uczestniczyli w dwóch kategoriach konkursowych: prace plastyczne, test.

Wyniki testów:

1. Szczepan Aneta

2. Kuc Aleksandra

3. Fick Vanessa

Wyróżnione prace:

1. Wesołowska Daniela

2. Dąbrowska Dagmara

3. Bizon Kinga

mgr U. Kania-Wiater

31.

29.02.2008 r. - chłopcy

01.03.2008 r. - dziewczynki

TENIS STOŁOWY - indywidualny

KLASY I-III

Patryk Kaczmarek - kl. IIb

KLASY IV

Patryk Żak - I miejsce w gminie

Fabian Felon - III miejsce w gminie

KLASY V

Damian Longosz - I miejsce w gm.

Jakub Makuch - IV miejsce w gm.

KLASY VI

Karolina Bartosz - II miejsce w gm.

Piotr Żurad - III miejsce w gm.

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

32.

01.03.2008 r.

ETAP WOJEWÓDZKI

INTERDYSCYPLINARNY KONKURS

MATEMATYCZNO - PRZYRODNICZY 

FINALISTA

Anna Kazior kl. VI a

Mateusz Kozek kl. VI b

mgr E. Bąkowska

mgr E. Hulek

mgr U. Kania - Wiater

33.

13.03.2008 r.

WISZĄCA OZDOBA WIELKANOCNA

I MIEJSCE

Sylwia Grabowska - kl. II b

Anna Róg - kl. VI a 

II MIEJSCE

Joanna Kuczek – kl. 3a

Dominik Skiba – kl. 3a

Monika Grendysa – kl. 3b

Aleksandra Kruczek – kl. 3b

Bartłomiej Pazdan – kl. 3b

Berenika Mazan – kl. 6a

Martyna Kolebuk – kl. 6b

Patrycja Malska – kl. 4b

Patrycja Pałka – kl. 4b

Gabriela Urban – kl. 4b

Robert Mędrygał – kl. 4b

Agnieszka Drozd – kl. 4b

Dominika Dyło – kl. 5b

Anna Brzosko – kl. 6a

Oskar Ćwiczak - kl. 6a

OPIEKUNOWIE SU:

mgr E. Hulek

mgr K. Szarek

mgr P. Idzik

34.

PIŁKA NOŻNA HALOWA

rozgrywki gminne

II miejsce - Dziewczynki

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

35.

Rozgrywki POWIATOWE

TENIS STOŁOWY - indywidualny

KATEGORIA kl. IV

V miejsce - Kacper Żak - kl. IVb

KATEGORIA kl. V

V miejsce - Damian Longosz - kl. 5a

KATEGORIA kl. VI

VI miejsce - Piotr Żurad - kl. 6a

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

36.

15.04.2008 r.

Etap gminny

TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE

W RUCHU DROGOWYM 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

I miejsce

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sędziszowie Młp.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

II – W. Stawiński SP nr 3

III - P. Żurad SP nr 3

IV - D. Longosz SP nr 3

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

mgr P. Idzik

mgr U. Więcek

37.

18.04.2008 r.

Etap powiatowy

TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE

W RUCHU DROGOWYM

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

I miejsce

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sędziszowie Młp.

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA 

I – W. Stawiński SP nr 3

III - D. Longosz SP nr 3

IV - P. Żurad SP nr 3

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

mgr P. Idzik

mgr U. Więcek

38.

09.05.2008 r.

Etap wojewódzki 

TURNIEJ WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE

W RUCHU DROGOWYM

DRUŻYNA z naszej szkoły w składzie:

Piotr Żurad

Waldemar Stawiński

Damian Longosz

zajęła VII miejsce

/na 23 szkoły/

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

mgr P. Idzik

39.

13.05.2008 r.

Etap gminny

Trójbój lekkoatletyczny

CHŁOPCY - DRUŻYNOWO:

III miejsce w gminie 

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

40.

13.05.2008 r.

Etap gminny

Czwórbój lekkoatletyczny

CHŁOPCY - DRUŻYNOWO:

II miejsce w gminie

INDYWIDUALNIE:

Waldemar Stawiński - II miejsce (233 pkt)

DZIEWCZYNKI DRUŻYNOWO

III miejsce w gminie

INDYWIDUALNIE:

Karolina Bartosz - 186 pkt

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

41.

maj 2008 r.

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

dla klas I-III

MISTRZAMI ORTOGRAFII 2008 zostali:

Kacper Grabiec kl. I a

Konrad Gnacek kl. I b

Dominik Barciński kl. II a

Daria Warzocha kl. II b

Weronika Czółno kl. III a

Dominik Kaznecki kl. III b

mgr E. Kmieć

42.

czerwiec 2008 r.

Literacko - plastyczny szkolny konkurs:

CZTERY PORY ROKU – „LATO”

NAGRODZONE PRACE LITERACKIE:

Tymoteusz Draus - 6a

Jan Paśko - 4a

Mateusz Pająk – 6a

Katarzyna Drozd - 5b

Aneta Szczepan - 5b

Dominika Sado - 5b

NAGRODZONE PRACE PLASTYCZNE:

Katarzyna Drozd - 5b

Fabian Felon - 4a

mgr E. Kulpicka

mgr A. Przybyłowska

43.

11 czerwca 2008 r.

KONKURS "MISTRZ ORTOGRAFII"

dla klas IV-VI

ZWYCIĘZCY:

Aleksandra Bochnak - kl. 4a

Dominika Sado - kl. 5b

Karolina Bartosz - kl. 6b

Ewelina Kaznecka – kl. 6b

mgr E. Kulpicka

mgr A. Przybyłowska

44.

maj, czerwiec 2008 r.

Konkurs organizowany przez

SP w Szkodnej:

"FOLDER PROMUJĄCY NASZĄ MIEJSCOWOŚĆ"

WYRÓŻNIENIA:

Anna Drapała - kl. 6a

Sylwia Samkowska - kl. 5a

mgr E. Kulpicka

mgr A. Przybyłowska

45.

6 i 13 czerwca 2008 r. 

Konkurs

RAZEM BEZPIECZNIEJ

pod hasłem:

"Bądź bezpieczny na drodze"

ETAP GMINNY

I MIEJSCE - SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

ETAP POWIATOWY

I MIEJSCE - DRUŻYNOWO

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

INDYWIDUALNIE

I m. - Waldemar Stawiśński

II m. - Adrian Bednarz

III m. - Piotr Żurad

mgr P. Idzik

mgr A. Kuc

mgr E. Piwowar

mgr A. Nyzio