Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020




OSIĄGNIĘCIA - KONKURSY

rok szkolny 2011 / 2012

 

 

NAZWA KONKURSU

ZASIĘG

IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA ORAZ UCZNIA

OSIĄGNIĘCIA

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z matematyki

Wojewódzki

mgr Elżbieta Hulek/ Adrianna Gnacek

Laureatka

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z matematyki

Rejonowy

mgr Elżbieta Bąkowska/ Dominik Feret

Udział

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

Wojewódzki

mgr Łukasz Dumara/ Adrianna Gnacek

Finalista

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

Wojewódzki

Agata Tabaczyńska-Mazan/ Daria Warzocha

Finalista

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z przyrody

Rejonowy

mgr Urszula Kania-Wiater/Magdalena Mokrzycka

Udział

Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z historii

Rejonowy

mgr Benedykt Czapka/ Natalia Oleś

Udział

IV Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”

Międzynarodowy

mgr Elżbieta Bąkowska, mgr Elżbieta Hulek, mgr Patrycja Idzik/Adrianna Gnacek, Arkadiusz Słowik, Maciej Pająk, Mateusz Pomianek, Dominik Feret, Marcin Kozek, Magdalena Mokrzycka, Anita Kluk, Krzysztof Ochab

Udział

XI Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Kapliczki i zabytki sakralne Karpat”

Ogólnopolski

mgr Elżbieta Bąkowska/ Inga Paśko, Zuzanna Delikat, Michał Ciżmar

Udział

Matematyczna Liga Zadaniowa

Ogólnopolski

mgr Elżbieta Hulek i mgr Elżbieta Bąkowska/ Adrianna Gnacek, Dominik Feret, Maciej Pająk, Magdalena Mokrzycka

Udział

Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy dla uczniów klas IV

Gminny

mgr Elżbieta Bąkowska, mgr Urszula Kania-Wiater/ Natalia Basara 

II miejsce

„Duch baroku”

Ogólnopolski

Mgr Benedykt Czapka/ Adrianna Gnacek, Anita Kluk, Dominik Barciński

I miejsce

Konkurs historyczny „Kazimierz Wielki  jego czasy” z okazji 650-lecia Ropczyc

Powiatowy

mgr Wojciech Sala/ Katarzyna Głodek, Daria Warzocha, Natalia Oleś

II miejsce

Konkurs historyczny „Z kart historii Ziemi Sędziszowskiej”

Gminny

mgr Wojciech Sala/ Katarzyna Głodek, Daria Warzocha, Sylwia Grabowska 

III miejsce

Międzyszkolny konkurs informatyczno-przyrodniczy „2011-rokiem lasu – uroki jesieni” 

Gminny

mgr Urszula Kania Wiater, mgr Patrycja Idzik/ Katarzyna Pękala

II miejsce

Konkurs piosenki angielskiej

Gminny

mgr Łukasz Dumara/ Konrad Gnacek

II miejsce

„Leśne opowieści”

Gminny

mgr Ewa Kmieć/ Mikołaj Bochnak

II miejsce

mgr Aleksandra Draus/ Marek Brzuszek

Wyróżnienie

Konkurs literacki „Magia niezapominajki”

Gminny

mgr Elżbieta Kulpicka/ Inga Paśko

II miejsce

mgr Alicja Przybyłowska/ Beata Róg

III miejsce

Konkurs „Literatura i dzieci”

Gminny

Mgr Alicja Przybyłowska/ Krzysztof Ochab

Udział

Wojewódzki

mgr Elżbieta Kulpicka/ Daria Dąbrowska

Wyróżnienie

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Gminny

mgr E. Piwowar/ drużyna chłopców

I miejsce

Powiatowy

II miejsce