Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020




OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

w roku szkolnym 2012 / 2013

 

 

DYSCYPLINA SPORTOWA

GMINA

POWIAT

REJON

Mini piłka ręczna

I miejsce - chłopcy

III miejsce - dziewczęta

III miejsce - chłopcy

 

Mini koszykówka

I miejsce - chłopcy

I miejsce - chłopcy

III miejsce - chłopcy

Mini piłka siatkowa

II miejsce - chłopcy

III miejsce - dziewczęta

 

 

Tenis stołowy indywidualny

I miejsce - W.Wszołek

III miejsce - P.Szymański

II miejsce - K.Majka

III miejsce - B.Smolińska

IV miejsce - W.Wszołek

I miejsce - K.Majka

 

Turniej tenisa stołowego "O Puchar

Burmistrza MiG Sędziszów" 

IV miejsce - K.Majka /w kategorii

szkół podstawowych/

 

 

Sztafetowe biegi przełajowe

I miejsce -  chłopcy

I miejsce - dziewczęta

I miejsce - chłopcy

II miejsce = dziewczęta

 

Trójbój LA

I miejsce - chłopcy

 

 

Czwórbój LA

I miejsce - chłopcy

II miejsce - dziewczęta

II miejsce - chłopcy

III miejsce - dziewczęta

 

Mini piłka nożna

I miejsce - chłopcy

I miejsce - chłopcy

 

VI Bieg uliczny "Sędzisza"

kl. 0-II

I miejsce - W. Grębosz

kl. III-IV

I miejsce - A.Grębosz

kl. V-VI

II miejsce - M. Brzuszek

IV miejsce - M. Basara

 

 

 

DYSCYPLINA  SPORTOWA

GMINA

POWIAT

REJON

Mini piłka ręczna

I miejsce - chłopcy

III miejsce - dziewczęta

III miejsce - chłopcy

 

Mini koszykówka

I miejsce - chłopcy

I miejsce - chłopcy

III miejsce - chłopcy

Mini piłka siatkowa

II miejsce - chłopcy

III miejsce - dziewczęta

 

 

Tenis stołowy indywidualny

I miejsce - W.Wszołek

III miejsce - P.Szymański

II miejsce - K.Majka

III miejsce - B.Smolińska

IV miejsce - W.Wszołek

I miejsce - K.Majka

 

Turniej tenisa stołowego "O Puchar

Burmistrza MiG Sędziszów" 

IV miejsce - K.Majka /w kategorii

szkół podstawowych/

 

 

Sztafetowe biegi przełajowe

I miejsce -  chłopcy

I miejsce - dziewczęta

I miejsce - chłopcy

II miejsce = dziewczęta

 

Trójbój LA

I miejsce - chłopcy

 

 

Czwórbój LA

I miejsce - chłopcy

II miejsce - dziewczęta

II miejsce - chłopcy

III miejsce - dziewczęta

 

Mini piłka nożna

I miejsce - chłopcy

I miejsce - chłopcy

 

VI Bieg uliczny "Sędzisza"

kl. 0-II

I miejsce - W. Grębosz

kl. III-IV

I miejsce - A.Grębosz

kl. V-VI

II miejsce - M. Brzuszek

IV miejsce - M. Basara