Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020




OSIĄGNIĘCIA - KONKURSY

rok szkolny 2012 / 2013

 

 

Udział szkoły w konkursach ogólnopolskich, wojewódzkich, powiatowych, gminnych w roku szkolnym 2012/13

Nazwa konkursu

Zasięg

Imię i nazwisko opiekuna oraz ucznia

Osiągnięcia

Konkurs literacko-plastyczny "Sędziszów Małopolski moim miastem przyszłości"

gminny

mgr Elżbieta Kulpicka / Zuzanna Delikat, Hubert Oleś

nagrody

mgr Elżbieta Kulpicka / Inga Paśko, Katarzyna Pękala.

wyróżnienie

Konkurs literacki „Magia Niezapominajki - Nie zapomnij Tuwimmowy”

gminny

mgr Elżbieta Kulpicka / Daria Dąbrowska

I miejsce

mgr Alicja Przybyłowska / Mateusz Berlik

wyróżnienie

Ekstraklasa. Trening umiejętności matematycznych i polonistycznych

ogólnopolski

mgr Elżbieta Bąkowska, mgr Elżbieta Hulek, mgr Elżbieta Kulpicka, mgr Alicja Przybyłowska / klasy: VI a, VI b

udział

„Zimowe Oszczędzanie z SKO”

ogólnopolski

mgr Elżbieta Bąkowska / szkoła

udział

„Matematyka wierszem i kreską pisana”

wojewódzki

mgr Elżbieta Hulek / Martyna Paśko, Klaudiusz Wesołowski

laureat

mgr Elżbieta Bąkowska / Nikodem Terlecki

udział

„Kangur Matematyczny”

międzynarodowy

mgr Bogusława Rembisz / Konrad Trela

wyróżnienie

mgr Elżbieta Bąkowska / Gabriel Lazarowicz

wyróżnienie

mgr Elżbieta Hulek / Rafał Piwowar

wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”

międzynarodowy

mgr Elżbieta Bąkowska, mgr Elżbieta Hulek, mgr Patrycja Idzik, mgr Elżbieta Baran, mgr Bogusława Rembisz, mgr Renata Fiśkiewicz / 22 uczniów - klasy II-VI

udział

Matematyczna Liga Zadaniowa

ogólnopolski

mgr Elżbieta Hulek i mgr Elżbieta Bąkowska/ Katarzyna Pękala

udział

Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy dla uczniów klas IV

gminny

mgr Elżbieta Bąkowska, mgr Urszula Kania-Wiater/ Gabriel Lazarowicz

III miejsce

mgr Elżbieta Hulek, mgr Urszula Kania-Wiater/ Mikołaj Siewierski

IV miejsce

„Oszczędzam na …” z Brawo Bank

ogólnopolski

mgr Elżbieta Bąkowska / Zuzanna Delikat, Simona Opiela, Aleksandra Bąkowska

udział

„Konkurs Literatura i Dzieci – Krajobrazy”

wojewódzki

mgr Elżbieta Kulpicka / Daria Dąbrowska

udział

gminny

mgr Alicja Przybyłowska / Karolina Majka

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Pięknego Pisania

ogólnopolski

mgr Elżbieta Kulpicka, mgr Alicja Przybyłowska / Pieja, Natalia Basara, Daria Dąbrowska, Patrycja Iżyk, Arkadiusz Słowik, Paweł Szymański, Martyna Paśko

udział

Konkurs historyczny „Z kart historii Ziemi Sędziszowskiej”

gminny

mgr Wojciech Sala/ Natalia Basara, Martyna Paśko

VI miejsce

Międzyszkolny konkurs informatyczno-przyrodniczy

gminny

mgr Urszula Kania Wiater, mgr Patrycja Idzik/ Sylwia Medygrał , Konrad Przybyło

udział

Konkurs „Cudze chwalicie, swego nie znacie”

gminny

mgr Urszula Kania -Wiater / Natalia Basara

I miejsce

mgr Urszula Kania -Wiater/Amelia Pociask

IV miejsce

Literatura i dzieci „Krajobrazy”

kat. praca plastyczna

rejonowy

Opiekun: Patrycja Idzik, uczniowie:

Mikołaj Bochnak

Daria Mazan

 

I m-ce

II m-ce

Konkurs plastyczny „Najoryginalniejsza Ozdoba Choinkowa”

gminny

Opiekun: Patrycja Idzik, uczniowie:

 

17 uczestników

udział

Magdalena Grabowy

I m-ce

Zuzanna Połeć

III m-ce

Emilia Chorąży

wyróżnienie

XX Wojewódzki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

wojewódzki

uczniowie: Hubert Stec

I m-ce

Jakub Stec

I m-ce

Konkurs plastyczny „Moja pocztówka z Sędziszowa Młp.”

gminny

Opiekun: Patrycja Idzik, uczniowie:

Mikołaj Bochnak

 

I m-ce

Andżelika Kosydar

II m-ce

Konkurs plastyczny

„Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna”

gminny

Opiekun: Patrycja Idzik, uczniowie:

38 uczestników

 

udział

Gabriela Ziarko

I m-ce

Mateusz Ciepielowski

I m-ce

Patrycja Basara

II m-ce

Martyna Draus

III m-ce

Roksana Iliasz

wyróżnienie

Julia Potwora

wyróżnienie

Krzysztof Setera

wyróżnienie

Zuzanna Delikat

wyróżnienie

Angelika Palidwór

wyróżnienie

Plastyczny konkurs ekologiczny

„Drzewo smutne i wesołe”

wojewódzki

Opiekun: Patrycja Idzik, uczniowie:

17 uczestników

 

udział

Kinga Jarząb

I m-ce

Natalia Basara

I m-ce

Martyna Paśko

IIm-ce

Bartosz Łyszczak

wyróżnienie

Maria Mazan

wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Pożarniczej

gminny

Opiekun: Patrycja Idzik, uczniowie:

 

udział

Mateusz Ciepielowski

Sebastian Pociask

udział

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

gminny

mgr E. Piwowar, mgr P. Idzik / Amadeusz Czółno 

I miejsce

mgr E. Piwowar, mgr P. Idzik / Amadeusz Czółno 

Klaudiusz Wesołowski, Remigiusz Rak

II miejsce -reprezentacja