PIERWSZE UCZNIOWSKIE DOŚWIADCZENIA DROGĄ DO WIEDZY

ETAP III PROJEKTU

Realizowany jest III etap projektu „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy". Praca z dziećmi jest prowadzona podczas zajęć obowiązkowych w ramach realizacji podstawy programowej oraz na zajęciach pozalekcyjnych.

Realizacja zajęć dodatkowych oparta została na autorskim pomyśle nauczyciela realizującego projekt. „Mali podróżnicy” odkrywają najpiękniejsze miejsca Polski, Europy i świata. Uczniowie z otwartością i dużym zainteresowaniem przyjmują zapraszanych na zajęcia gości. Przeprowadzają z nimi wywiady, a także dzielą się wrażeniami z „odbytych podróży”.

Projekt daje możliwość korzystania z wielu interesujących pomocy dydaktycznych. Efektem uczestnictwa uczniów w zajęciach dodatkowych będzie pokaz ich osiągnięć w czerwcu bieżącego roku.

tekst: mgr Krystyna Bieniek