Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020


 

 

PIERWSZE UCZNIOWSKIE DOŚWIADCZENIA DROGĄ DO WIEDZY

    ETAP III PROJEKTU    


Realizowany jest III etap projektu „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy". Praca z dziećmi jest prowadzona podczas zajęć obowiązkowych w ramach realizacji podstawy programowej oraz na zajęciach pozalekcyjnych.

Realizacja zajęć dodatkowych oparta została na autorskim pomyśle nauczyciela realizującego projekt. „Mali podróżnicy” odkrywają najpiękniejsze miejsca Polski, Europy i świata. Uczniowie z otwartością i dużym zainteresowaniem przyjmują zapraszanych na zajęcia gości. Przeprowadzają z nimi wywiady, a także dzielą się wrażeniami z „odbytych podróży”.

Projekt daje możliwość korzystania z wielu interesujących pomocy dydaktycznych. Efektem uczestnictwa uczniów w zajęciach dodatkowych będzie pokaz ich osiągnięć w czerwcu bieżącego roku.

  

tekst: mgr Krystyna Bieniek