PIERWSZE UCZNIOWSKIE DOŚWIADCZENIA DROGĄ DO WIEDZY

PODSUMOWANIE II ETAPU PROJEKTU

I etap projektu ,,Pierwsze uczniowskie doświadczenie drogą do wiedzy" został zakończony. W dniu 7 czerwca 2010 r. odbyła się uroczysta prezentacja efektów pracy uczniów, uzyskanych podczas wdrażania projektu współfinansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny i budżet państwa.

Spotkanie rozpoczęła realizatorka II etapu mgr Ewa Kmieć, która powitała zgromadzonych gości i przedstawiła informacje o korzyściach wynikających z realizacji projektu. Podziękowała także licznie zgromadzonym rodzicom za pomoc i wsparcie w przygotowaniach do pokazu, jak również za zaangażowanie w pracach nad realizacją programu.

Uwieńczeniem wielomiesięcznej pracy była prezentacja pt. „Pamiętnik małego odkrywcy” będąca małą retrospekcją z realizacji Projektu. W czasie jej trwania dzieci zaprezentowały swoje umiejętności teatralne, muzyczne, recytatorskie, taneczne, plastyczne oraz zręcznościowe z wykorzystaniem różnych przyborów.

Za swój występ uczniowie otrzymali gromkie brawa i podziękowania. Na pamiątkę uczestnictwa w projekcie każde dziecko otrzymało pacynkę – myszkę.

tekst: mgr Ewa Kmieć