Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II

w Sędziszowie Małopolskim

Osiedle Młodych 20, 39-120 Sędziszów Młp.

tel. 17/2216825      e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NIP 818-14-39-116     REGON 690034020


 

 

PIERWSZE UCZNIOWSKIE DOŚWIADCZENIA DROGĄ DO WIEDZY

    ETAP II PROJEKTU    


II etap projektu "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy" realizowany jest od 1 grudnia 2009 r.  Praca ukierunkowana jest wokół tematu "Odkrywamy sekrety świata". Zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu po 1 godzinie.

Uczniowie rozwijają swoje zainteresowania w Dziecięcych Ośrodkach Zainteresowań, w których zgromadzono pomoce dydaktyczne z projektu. Poprzez swoje "mocne strony" pokonują trudności w nauce. Wiele radości sprawiają im zabawy w teatr, obserwacje przyrody, zajęcia matematyczne, muzyczne, plastyczne i sportowe. Z wielkim zainteresowaniem i otwartością przyjmują zapraszanych gości, którym zadają mnóstwo dociekliwych i niekiedy zaskakujących pytań. Wśród zaproszonych gości byli m.in. były v-ce mistrz Europy w karate p. Pawe Kardyś i historyk p. Marek Szeliga.

Rodzice wspierają uczniów i nauczyciela realizującego projekt. Chętnie uczestniczą w zebraniach, interesują się postępami dzieci i ich zainteresowaniami.

  

tekst: mgr Ewa Kmieć