PIERWSZE UCZNIOWSKIE DOŚWIADCZENIA DROGĄ DO WIEDZY

PODSUMOWANIE III ETAPU PROJEKTU

Zakończyła się realizacja III etapu projektu "Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W dniu 9 czerwca  2011 r. uczniowie zaprezentowali efekty wielomiesięcznej pracy. Prezentację pt. „Pomysł na wakacje” obejrzały wybrane klasy wraz z nauczycielami, a także pan dyrektor i rodziny pierwszoklasistów. Pan dyrektor oraz wychowawca klasy realizującej projekt omówili główne założenia projektu i korzyści wynikające z jego realizacji. Uczniowie przedstawili inscenizację wybranych legend, bajek, recytowali wiersze, śpiewali piosenki, wykazali się znajomością mapy Europy, a także innych języków. Zaprezentowali wybrane prace, wykonane na zajęciach - letnie nakrycia i ozdoby głowy, biżuterię makaronową w formie pokazu mody. Każdy uczeń również indywidualnie przedstawił swoje umiejętności w programie pt. „Nasi mistrzowie”. Wszystkim uczniom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy i maskotki.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas podczas wdrażania projektu.

tekst: mgr Krystyna Bieniek